İçeriğe geç

Emlak Web Sitesi

Emlak ve gayrimenkul uzmanlarına uygun web tasarım ile potansiyel müşterilerinizi artırın. Bölgenizde tanınır olun. Estetik bir kurumsal kimlik ve yüksek müşteri dönüşleri için dijital kimliğinizi iyi bir şekilde inşa edelim.

Emlakçı Web Sitesi Özellikleri

Nasıl Başlayalım?

1)Bizi arayarak ya da mail, whatsapp yoluyla ulaşıp teklif alabilirsiniz.

2) Logonuzu(varsa), adresinizi, ve kurum içerisinden, operasyondan, ekibinizden bir kaç fotoğraf gönderebilirsiniz.

3)İşletmeniz ile ilgili bilgileri müşteri temsilcimize, çağrı, mail ya da whatsapp yoluyla aktarın.

2)Firma kimliğinize uygun bir şekilde tasarım çıkartıp beğeninize sunalım.

3)Son gerekli ayarlamayı yaparak yayına sitenizi yayına alıyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra resmi yayına başlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça bize iletilen sorulara genel cevaplar.

Web tasarım fiyatlarımız herkesin istediği tasarıma ve özelliklerine göre değişmektedir. Sayfa sayısı, dil eklentisi ve özel talepler web tasarımın fiyatlarını etkilemektedir. Fiyat listemize ulaşmak ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun paketi seçmenize yardımcı olmamız için bizi arayın.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Talebinize ve istediğiniz özelliklere göre bu süre değişmektedir. Talebinize göre süre öncesinde tarafınıza iletilmektedir.

Google partneri olarak çalışmaktayız. Dijital pazar ağının en güçlü üyesi Google'a ve google standartlarına göre çalışmaktayız. SEO kurallarına tamamen uygundur.

Tüm projelerimizde ücretsiz SSL sertifikası hizmeti vermekteyiz. CLOUDFLARE SSL hizmeti ile ücretsiz ssl'lerden farklı bir güç olarak sunmaktayız.

Projelerimizin tamamında yönetim paneli sunulmaktadır.

Uzaktan ya da yüz yüze panel kullanım eğitimi  verilmektedir. Böylece müşterilerimiz kolay kullanım sağlamaktadırlar.

Projelerinze, hayalinize ya da örnek gördüğünüz bir web sitesi rol model belirtilerek, sizin kurumsallığınıza uygun tasarım & yazılımlar yapılmaktadır.

Projelerimizde tüm tasarımlar özgün (%100) yapılmaktadır.

Bize Ulaşın

Fiyat, demo, referans ve sorularınız için lütfen bize ulaşın.

    Numaranızı Bırakın, Sizi Arayalım