İçeriğe geç

Sürücü Kursu Web Sitesi

Sürücü kurslarına uygun tasarım ve kurumsal kimliğini estetik bir şekilde yansıtarak potansiyel müşteri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Web sitesi üzerinden potansiyel müşteri adayları firma hakkında bilgilere sahip olup, kolaylıkla iletişim kurup sorularını sorabilir, Google ve SEO uyumlu web sitemiz ile arama motorlarında üst sıralarda yer alarak potansiyel müşteriler ve şık bir tanıtıma merhaba der.

Hangi şehir ve ilçede olursanız ona göre lokal seo çalışmalarımız ile google üzerinden gelen müşterilere kendinizi tanıtın.

Sürücü Kursu Web Tasarım Özellikleri

Nasıl Başlayalım?

1)Bize whatsapptan ulaşarak firma logonuzu(varsa) ve kurum içerisinden, araçlarınızdan, saha fotoğraflarınızdan bir kaç fotoğraf gönderebilirsiniz.

2)Firma kimliğinize uygun bir şekilde tasarım çıkartıyoruz.

3) Son gerekli ayarlamayı yaparak yayına sitenizi yayına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça bize iletilen sorulara genel cevaplar.

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar

Web tasarım fiyatlarımız herkesin istediği tasarıma ve özelliklerine göre değişmektedir. Sayfa sayısı, dil eklentisi ve özel talepler web tasarımın fiyatlarını etkilemektedir. Fiyat listemize ulaşmak ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun paketi seçmenize yardımcı olmamız için bizi arayın.

Yabancı Dilde Tasarım Yapabiliyor Musunuz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

İş Bitirme Süreniz Nedir?

Talebinize ve istediğiniz özelliklere göre bu süre değişmektedir. Talebinize göre süre öncesinde tarafınıza iletilmektedir.

Web Tasarım & Yazılımınız SEO Uyumlu mu?

Google partneri olarak çalışmaktayız. Dijital pazar ağının en güçlü üyesi Google’a ve google standartlarına göre çalışmaktayız. SEO kurallarına tamamen uygundur.

SSL Sertifikanız Var mı?

Tüm projelerimizde ücretsiz SSL sertifikası hizmeti vermekteyiz. CLOUDFLARE SSL hizmeti ile ücretsiz ssl’lerden farklı bir güç olarak sunmaktayız.

Yönetim Paneliniz Var mı?

Projelerimizin tamamında yönetim paneli sunulmaktadır.

Panel Eğitimi Veriyor musunuz?

Uzaktan ya da yüz yüze panel kullanım eğitimi  verilmektedir. Böylece müşterilerimiz kolay kullanım sağlamaktadırlar.

Özel Tasarım Yapıyor musunuz?

Projelerinze, hayalinize ya da örnek gördüğünüz bir web sitesi rol model belirtilerek, sizin kurumsallığınıza uygun tasarım & yazılımlar yapılmaktadır.

Özgün Web Tasarımı mı Yapıyorsunuz?

Projelerimizde tüm tasarımlar özgün (%100) yapılmaktadır.

Bize Ulaşın

Fiyat, demo, referans ve sorularınız için lütfen bize ulaşın.